Lider Produkcji

Miejsce pracy: Zabrze

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w systemie dwuzmianowym, bez zmiany nocnej

  • Perspektywę długotrwałego zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe, płatny system poleceń pracowniczych)

  • Przyjazną i miłą atmosferę pracy

  • Możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów i usprawnień

  • Możliwości dalszego rozwoju i awansu

Najważniejsze obowiązki:

  • Organizacja pracy podległego zespołu produkcyjnego

  • Motywowanie pracowników do podnoszenia efektywności

  • Czuwanie nad procesem wydajności pracowników

  • Realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem przestrzegania zasad BHP, norm jakościowych, terminowości, efektywności oraz obowiązujących w firmie procedur, instrukcji i standardów

  • Dbałość o stanowiska pracy i ich otoczenie

  • Raportowanie wyników do Kierownika Zmiany

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Orientacja na cel – realizacja wyznaczonych założeń, doskonalenie własne, podległego zespołu oraz prowadzonych procesów

Zapraszamy do kontaktu!